O nas

Take with you to marka firmy Fabryka Plecaków.

Mamy wieloletnie doświadczenie w szyciu plecaków, toreb, teczek, pokrowców i podobnych produktów na zlecenie. Postanowiliśmy wreszcie wykorzystać to doświadczenie w tworzeniu własnych wyrobów.

Stosujemy wysokiej jakości materiały, dbamy o szczegóły, zależy nam na estetyce, ale też wygodzie i użyteczności.

Chcemy tworzyć produkty, które mogą Wam towarzyszyć wszędzie, codziennie, nie tylko jako ładne dodatki, lecz przede wszystkim funkcjonalne akcesoria.

Solidna i godna zaufania marka plecaków, nerek i innych tego typu wyrobów – do tego dążymy. Zależy nam na tym, żeby klienci po zakupie jednego produktu, zadowoleni z jakości, wracali po następne.

Każdy model testujemy osobiście. Na przykład gotowy plecak zabieramy na wyjazdy i sprawdzamy jego pojemność i wytrzymałość, a także obserwujemy, czy zwraca uwagę przechodniów 😉 Na naszym instagramie możecie zobaczyć zdjęcia z takich testów w terenie.

Mamy głowy pełne pomysłów, ale słuchamy również sugestii naszych klientów. Jeśli masz pomysł jak ulepszyć plecak czy inny produkt, propozycję co zmienić, co dla Ciebie będzie bardziej przydatne – daj znać sklep@takewithyou.pl

Ogranicza nas tylko wyobraźnia…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *